Menu
Your Cart

Elektronik Sigara Teknik Servis

Elektronik sigaranız bozuldu diye atmaya mı karar verdiniz? Peki elektronik sigaranızı teknik servisimize göndermeyi hiç düşündünüz mü?

Türkiye çapında elektronik sigara teknik servisi olarak sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara yansıtıyoruz, elektronik sigaralar adı üstünde elektronik ve teknolojik cihazlar olduğu için herhangi bir darbede bozulma ihtimalleri vardır, yere düşürme, üstüne basma gibi durumlarda elektronik sigaralar zarar görebilirler. Elektronik sigaralar sadece darbe değil uzun süre kullanımda da aksaklıklar gösterebilirler. Bu durumda elektronik sigarayı yakınlarınızda götürebileceğiniz herhangi bir teknik servis bulamayabilirsiniz. Verdiğiniz parayı çöpe atmanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

Şimdiye kadar bu durum bu şekilde işliyor olabilirdi, artık bu durumu kökünden değiştiriyoruz. Türkiye çapında başlattığımız elektronik sigara teknik servisi ile her marka elektronik sigaralar üzerindeki hasarlar, sorunlar elektronik sigara teknik servisimiz tarafından kapatılmakta, yeni bir ürün alma masrafından sizleri kurtarmaktayız. Elektronik sigara servislerimizde yeni bir elektronik sigaraya vereceğiniz paranın çok daha az bir miktarıyla eski elektronik sigaranızı teknik servis sonrası ilk gün ki kadar yenilenmiş bir şekilde kullandığınızı hissedeceksiniz. Teknik servisten çıkan elektronik sigaralar ilk gün ki kadar temiz, hasarsız ve sağlam bir şekilde sizlere küçük masraflar ile iade edilmektedir.

Elektronik Sigara Teknik Servisinde Profesyonel, Kaliteli Hizmet

Elektronik sigaralar tüm dünyada kullanılan, teknoloji çağının en çok önem taşıyan cihazlarından diyebiliriz. İnsanların tütün ve nikotin bağımlılığını kökünden çözebildikleri, tütünün pis ve öldürücü zararlarından en iyi kaçınma yolu olan elektronik sigaralar dünyada pek çok kişi tarafından kullanılmakta, bu kişilerin hayatlarında büyük değişiklikler yapmaktadırlar. Gerek maddi gerek se manevi durumdan refaha kavuşmak için elektronik sigaralar en önemli teknolojik etken olarak dünya üzerinde bilinmektedir. Elektronik sigara teknik servisi her geçen gün Türkiye’de artan elektronik sigara kullanım oranını fark ederek kurulmuş profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Ekip arkadaşlarımız, sizlere elektronik sigaralar hakkında her türlü teknik servis işlemlerinizi halletmenizde yardımcı oluyor, bu tamiratta en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Elektronik sigaralarda oluşan hasarları kapatmak, atomizer sorunları, likit kartuş sorunları, yetersiz duman üretimi sorunları gibi pek çok sorunun halledilebildiği teknik servisimizde elektronik sigaranız için en kaliteli hizmet uygulanır, gerekirse elektronik sigaranızın parçacıkları en az masraf yapılacak şekilde yenilenerek sizlere sunulmaktadır. Verilen elektronik sigara teknik servisi hizmetinde oluşan veya oluşabilecek olan her türlü sorun kontrol edilir, etkisini yavaş gösteren sorunlar tamamen çözülür.

Türkiye üzerinde her ile, ilçeye, semte ve bölgeye hizmet vermekteyiz, elektronik sigara servis hizmetinde Türkiye’nin her yerinde en uygun fiyatlar uygulanmakta, sizlere ileride daha büyük masraflar çıkaracak sorunlar elektronik sigaranız üzerinden tamamen silinmektedir. Sizleri elektronik sigaranız bozulduğunda yeni bir elektronik sigara alarak masrafa girmekten kurtarıyor, eski ve verimliliği düşen elektronik sigaralarınızı eskisinden daha iyi bir duruma getiriyoruz. Atomizer odasında yapılan hassas bakım ile elektronik sigaranızın verebileceği en iyi verimi %100’e çıkartıyor, diğer sorunların, problemlerin, bozuk parçaların tümünü değiştiriyor, tamamen sorunsuz olarak elektronik sigaranızın teslimatını yapıyoruz.