Menu
Your Cart

Charlies Chalk Dust - Honey Badger 30ml (Honey - Tobacco - Cream)

Charlies Chalk Dust - Honey Badger 30ml (Honey - Tobacco - Cream)
Out of Stock
Charlies Chalk Dust - Honey Badger 30ml (Honey - Tobacco - Cream)
Product Features
VG / PG%70 VG / %30 PG
Milliliters30ml
70.00TL
Ex Tax: 70.00TL
  • Stock: Out of Stock
  • Model: ccd-hb


Charlie’s Chalk Dust Honey Badger(Bal - Tütün - Krema Aromalı)

Charlie’s Chalk Dust Honey Badger, iddialı bir premium likit. Neden mi? Çünkü bu harika premium likit zorlu bir göreve sahip: sizlere bal, tütün ve krema aromasını en iyi şekilde tattırmak. Eğer siz de farklı aromaları denemeyi seven bir elektronik sigara veya elektronik nargile kullanıcısıysanız, Charlie’s Chalk Dust Honey Badger sizin için ideal bir premium elektronik sigara likitidir. Charlie’s Chalk Dust Honey Badger, 30 ml’lik özel çocuk korumalı ve güneş ışığı geçirmeyen bir şişeye sahiptir. Aynı zamanda özel bir damlalığa da sahip olan Charlie’s Chalk Dust Honey Badger, 70 VG ve 30 PG oranı ve 3 mg nikotin içermesi ile rahat rahat içilebilen ve son derece başarılı ve lezzetli bir aromaya sahip, muhteşem bir premium elektronik sigara likiti aromasıdır. Farklı aromalar denemek isteyen kâşif ruhlu bir elektronik sigara veya elektronik nargile kullanıcısıysanız, Charlie’s Chalk Dust Honey Badger için şimdi sipariş verin.


Charlie’s Chalk Dust Honey Badger Özellikleri:

  • Charlie’s Chalk Dust Honey Badger; Bal, Tütün Ve Krema Aromalıdır.
  • Charlie’s Chalk Dust Honey Badger, 30 ml’lik Özel Çocuk Korumalı Ve Güneş Işığı Geçirmeyen Şişesinde Saklanır Ve Özel Bir Damlalığa Sahiptir.
  • Charlie’s Chalk Dust Honey Badger 70 VG Ve 30 PG Oranına Sahip Bir Premium Elektronik Sigara Likitidir.
  • Charlie’s Chalk Dust Honey Badger 3 Mg Nikotin İçermektedir.
  • Charlie’s Chalk Dust Honey Badger ABD’de Üretilmiştir Ve Tamamen Orjinaldir.
  • Charlie’s Chalk Dust Honey Badger Domuz Katkısı İçermez.

Charlie’s Chalk Dust Honey Badger Macera Ruhlu Kâşifleri Bekliyor

Yeni aromaları denemek hem elektronik sigara veya elektronik nargile keyfinizi benzersiz bir deneyime dönüştürür hem de sizleri monotonluktan kurtarır. Charlie’s Chalk Dust Honey Badger tam da bu tip bir premium elektronik sigara likiti aromasıdır. İçeriğinde bal, krema ve tütün aromalarını birlikte bulunduran bu benzersiz ve içimi rahat elektronik sigara likiti 3 mg nikotin içerir ve 70 VG - 30 PG oranı ile sizlere eşine az rastlanır bir elektronik sigara - elektronik nargile keyfi sunar.


Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good