Menu
Your Cart

Elektronik Sigara SSS

S.S.S  (Sıkça Sorulan Sorular)

1-) Elektronik Sigara Nedir?

 

·         Elektronik sigara tütüne karşı açılan savaşta sigarayı bırakamayanlar için geliştirilmiş, tamamen zararsız bir sigara simülatörüdür.  Sigarayı taklit eder. Psikolojik olarak ve nikotin bağımlıları için sigarayı bıraktırmakta en iyi ürünlerden birisidir.

 

2-)Elektronik Sigara Zararlı mıdır?

 

·         Elektronik sigara doğru kullanımda tamamen zararsızdır, elektronik sigara tütüne kıyasla hiçbir zararı bulunmaz, aşırı kullanım yapıldığında zarar verebilir ki HER ŞEYİN FAZLASI ZARARDIR. Çerisinde binlerce zehir bulunan sigara ile kıyasladığımızda şimdiye kadar elektronik sigara likitleri nin (orijinal olmak şartı ile) kanser yaptığına rastlanmamıştır.

 

3-) Elektronik Sigara Tütünü Bıraktırır mı?

·         Elektronik sigara tütünden kurtulmanın en iyi yollarından bir tanesidir, elektronik sigarada tütünde bulunan katran ve kanser yapıcı etkiler bulunmaz, nikotin veya nikotinsiz olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Sigara içen biri için başlarda nikotinli tüketim, daha sonra nikotinsiz tüketim ile sigarayı tamamen bırakabilirsiniz.

4-) Likit Nedir?

 

·         Likit elektronik sigaranın dolum sıvısıdır, Likit satın alırken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Alınan likit tamamen orijinal olmalıdır, tamamen bitkisel olan likitler tercih edilmelidir.

 

5-)Elektronik Sigaranın Pili Ne Kadar Dayanır?

 

·         Bu konu elektronik sigara modelleri arasında değişiklik göstermektedir, sahip olduğunuz elektornik sigaranın bataryası güçlü olmalıdır. Alacağınız elektronik sigaranın uzun süre dayanmasını istiyorsanız (MAh) batarya gücü yüksek bir model satın almalısınız.

 

6-)Elektronik Sigarada Katran ve Kanser Yapıcı Maddeler Bulunur mu?

 

·         Hayır bulunmaz, elektronik sigaralarda kanser yapıcı maddeler arındırılmıştır. Nikotinli veya nikotinsiz likit seçenekleri bulunmaktadır. Elektronik sigaralar hiçbir şekilde hastalığa davetiye çıkarmaz.

 

7-)Elektronik Sigara Dişlerde Sararma Yapar Mı?

 

·         Elektronik sigaralar hiçbir şekilde dişlerde sararma gibi sorunlara neden olmaz, bunun yanı sıra ağız hastalıklarında tütün gibi davetiye etkisi bulunmamaktır. Pis koku ve hastalık problemlerine yakalanmazsınız.

 

8-)Elektronik Sigara Dumanı Etrafımdakilere Zarar Verir Mi ?

 

·         Elektronik sigara dumanı sizlere herhangi bir zarar vermez, kokusu likit içerisindeki aromaya göre değişiklik gösterir genelde meyve kokusu olmakla beraber zararsızdır.

 

 

Tütün Sigarası:

·         Pis kokar

·         Kanser riskini aşırı derecede arttırır.

·         Paranızı ziyan etmiş olursunuz.

·         Bağımlılık yapar.

 

Elektronik Sigara:

·         Harcamalarınızdan sigarayı çıkartarak tasarruf etmenizde yardımcı olur.

·         Sigara gibi pis ve ağır bir kokusu yoktur.

·         Tamamen zararsızdır.

·         Kanser ve hastalıklara davetiye çıkarmaz.