Menu
Your Cart

Elektronik Sigaranın Zararları

Öncelikle sorulması gereken Elektronik Sigaranın Zararları değil. Sigara ile elektronik sigara arasındaki fark. Sigara içerisinde 2000 den fazla zararlı madde barındırmaktadır. Bu maddeler arasında zifir, katran, siyanür en başı çekmektedir. Nikotin bağımlılığı sağlayan bir faktördür. Diğer saydığımız zehirli maddeler kadar zararlı değildir. Nikotini aslında bazı sebze ve meyvelerde de alıyoruz. Bunlar birisi de patlıcandır. Nikotin isteği sigara isteğini doğurur lakin nikotin sigaradan başka yollar ile alındığında sigara kadar zarar vermez. Sigara içerisinde bağımlılık yapan başka maddeler de vardır. Nikotin tek başına bağımlılıktan başka bir zarar vermez.

Gelelim Elektronik Sigara ya. Elektronik Sigara likitlerinin içerisinde bulunan bileşenler bellidir. Bu Bileşenler kontrol altında tutmak çok kolaydır. Elektronik sigara ile belli aralıklar ile nikotin seviyesi düşürülür. Amaç kullanıcının sıkıntısız bir şekilde daha az stres yaşayarak sigarayı bırakmasıdır. Likitlerin içerisinde bitkisel gıda aroması , gliserin, Propilen Glikol vardır. Bu maddeleri bir arada göreceğiniz market raflarında bir çok ürün bulunuyor. Bu ürünler sağlığınıza ne kadar zarar verirse Elektronik sigarada o kadar zarar verir.   Aynı zamanda Elektronik sigara bir tedavi yöntemidir. Büyük bir hastalıktan kurtulmanız için almış olduğunuz ilaçlardan farklı değildir. Anti depresanların zararları saymakla bitmez. Ama kullanırız. Amaç tedavi olmak ise az bir zarar katlanmak Sizin için ve çevreniz için en sağlıklısıdır.

Elektronik sigara likitleri laboratuvar ortamında biyolog ve kimyagerler tarağından üretilir. Uluslararası güvenlik standartları olan  BV, MSDS, GMP, HACCP, CE, ISO, RoHS, KFDA, HALAL belgesinin tamamı vardır.
Beizce siz elektronik sigara zararlı mı sorusunu sorana kadar, sigara benden neler aldı bu soruyu sorun.
Sigarayı daha az bir stres ile bırakmak için elektronik sigaradan daha güvenli bir yöntem yoktur.