Menu
Your Cart

Elektronik Sigara Forum

Yakında yayında

Elektronik sigara hakkında bilgileri, sorularınızı, sorunlarınızı nereden öğreneceğinizi bilmiyor musunuz? Elektronik sigara forum ile tüm elektronik sigara kullananlarla beraber sorularınızı yöneltebilir, sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz.

Elektronik sigara formunda kendi elektronik sigara tecrübenizi paylaşabileceğiniz gibi öğrenmek istediğiniz şeyler hakkında konular başlatabilir ve sorunun temelinden çözme imkanına kavuşabilirsiniz. Elektronik sigara formunda yapabilecekleriniz bu kadarla kısıtlı değil tabi ki, elektronik sigara likitleri hakkında bilgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz. E-likitler hakkında bilmediklerinizi öğrenebilir, bildikleriniz paylaşabilir, e-likitlerin tatları hakkında da bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

Elektronik sigara forumumuzda bulunan, elektronik sigara ile tütünü bırakan insanlardan tavsiyeler alabilir, onların tecrübeleri ile elektronik sigarayla nasıl sigaraya son verebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

“1 Ay önceye kadar sigara kullanıcısıydım, elektronik sigaraya bir arkadaşımın tavsiyesiyle başladım, elektronik sigara kullanımı esnasında sigara düşkünlüğümün kaybolduğunu hissettim. Ay sonuna yaklaşırken elektronik sigara ile sigarayı bıraktığımı anlayabilmek için elektronik sigarayı bir kenara bıraktım. Tüm gün boyunca her ikisinden de uzak durdum ve anladım ki artık nikotine bağımlılığım yoktu, elektronik sigara tütüne son verme konusunda oldukça başarılı bir ürün, teknolojinin bence en yararlı ürünlerinden bir tanesi. Sizlerde elektronik sigara ile sigaraya son verebilirsiniz.”

Elektronik sigara forumumuzda bulunan MERT adlı üyemizin 1 ayda elektronik sigara ile tütüne son verdiğini anlatan, 1 ayın sonunda her iki ürünü de istekli bir şekilde hiçbir problem yaşamadan bıraktığını anlatan bir örnek, sizlerde elektronik sigara forumda yer alan konuları okuyabilir, bu konuda tecrübe sahibi insanlarla düşüncelerinizi paylaşabilir, yardım konularında onlardan istekte bulunabilirsiniz.