Menu
Your Cart

MR Zero - ThreeBeca 30ml Liquid

MR Zero - ThreeBeca 30ml Liquid
MR Zero - ThreeBeca 30ml Liquid
MR Zero - ThreeBeca 30ml Liquid
MR Zero - ThreeBeca 30ml Liquid
MR Zero - ThreeBeca 30ml Liquid
Product Features
VG / PG20 PG / 80 VG
Milliliters30ml
29.90TL
Ex Tax: 29.90TL
  • Stock: In Stock
  • Model: mrzero-thrbeca

Available Options


Mr Zero ThreeBeca E-Likit

Değişik ve egzotik tütün aromalarıyla aranız iyiyse işte fırsat. Mr Zero ThreeBeca, egzotik, aromatik ve farklı bir tütün lezzeti sunar. Farklı likit içerikleriyle de karıştırıp kullanabileceğiniz elektronik sigara likiti 60 VG ve 40 PG oranına sahip olduğu için rahat çekim ve yoğun buharı aynı zamanda sunar. İçeriği ve kalitesi bakımından premium likit çeşitleri içerisinde ayrı bir yere sahip olan Mr Zero ThreeBeca, 0 - 3 - 6 - 9 nikotin içeren çeşitleriyle sizi sitemizde bekliyor.

Mr Zero ThreeBeca, 30 ML’lik özel cam şişesinde saklanır. Bu özel şişe, yerli premium likit içeriklerinde eşine az rastlanan bir kaliteye sahiptir. Çocuk korumalı kapak ancak bir yetişkin birilerince açılabilir. Aynı zamanda sızdırmaz özelliğe de sahip olan Mr Zero ThreeBeca özel damlalığıyla da sizlere kolay bir kullanım sunar. Aynı zamanda son derece sağlam bir şişeye sahip olan Mr Zero ThreeBeca, içeriği, kıvamı, boğaz vurumu ve buhar yoğunluğu bakımından son derece kaliteli bir elektronik sigara likitidir.

Mr Zero’nun yüksek VG oranı likitin kıvamlı olmasını sağlar. Aynı zamanda yoğun buhar ve rahat çekim imkanı sunan yüksek VG oranı, dünyadaki premium likit içeriklerinde dahi %60 oranında çok az bulunur. Üstelik hem tütünlü hem de yüksek VG içeren bir likit karışımı bulmak zordur. Bu yüzden MR Zero, rahatlıkla tercih edebileceğiniz ve kullanmaktan büyük zevk alacağınız likit içeriklerinin başında gelmektedir. İster tek başına ister diğer aromalarla karıştırıp kullanabilirsiniz. Mr Zero Likit İçerikleri sizi sitemizde bekliyor olacak.

Mr Zero ThreeBeca Likit Özellikleri:

  • Mr Zero ThreeBeca Tütün Aromalı Bir Likit İçeriğidir.
  • Sitemizde Mr Zero ThreeBeca’nın 0 - 3 - 6 - 9 Nikotin İçeren Çeşitleri Bulunmaktadır.
  • Mr Zero ThreeBeca %60 VG Ve %40 PG İçermektedir.
  • Mr Zero ThreeBeca 30 ML’lik Çocuk Korumalı Özel Damlalıklı Cam Şişelerde Saklanırlar.
  • Başka Elektronik Sigara Likiti İçerikleriyle Karıştırarak Ya Da Tek Başına Kullanabilirsiniz.
  • Kaliteli E-Likit İçeriği Yüksek VG İçeriği Sayesinde Size Yoğun Buhar Ve Rahat Bir İçim Sağlar.

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good