Menu
Your Cart

Mr. Zero Premium NBase 100ml

Mr. Zero Premium NBase 100ml
Mr. Zero Premium NBase 100ml
Out of Stock
Mr. Zero Premium NBase 100ml
Mr. Zero Premium NBase 100ml
Mr. Zero Premium NBase 100ml
Product Features
Milliliters500ml
40.00TL
Ex Tax: 40.00TL
  • Stock: Out of Stock
  • Model: Mz-501

Available Options

Mr. Zero Premium N - Base 100Ml

NBase Nedir?

Eğer bir elektronik sigara kullanıcısıysanız piyasadaki hazır likitleri kullanabileceğiniz gibi kendi likitlerinizi de yapabilirsiniz. Kendi elektronik sigara likitinizi yapmak için tek yapmanız gereken N - Base adı verilen bir bileşeni istediğiniz aroma ile birleştirmektir. N-Base; bir elektronik sigara likitinde aroma dışında bulunan tüm bileşenleri barındırır. Saf su, nikotin, PG ve VG bileşenlerinden oluşan N - Base, basit tarifler doğrultusunda aroma ile birleştirilir ve ortaya pek çok farklı elektronik sigara likiti çıkar. Son yıllarda yaygınlaşan “kendi likitini üretme” trendine uyarak siz de evinizde kendi elektronik sigara likitinizi yapmak isterseniz uzman kimyagerlerce üretilmiş olan bir bileşen olan Mr Zero N - Base likit tabanını siz de kullanabilirsiniz. Farklı PG - VG ve de nikotin oranları ile Mr Zero N - Base dilediğiniz kalitede ve damak tadınıza uygun likitler yapmanıza lanak sağlar.

Mr Zero Premium NBase İle Ne Yapılabilir?

Mr. Zero N - Base, sizlere kendi elektronik sigara likitinizi oluşturma imkanı verir. Piyasadaki pek çok N - Base karışımının aksine oldukça kaliteli ve güvenilir ellerde üretilen Mr Zero N - Base dilerseniz tek başında, dilerseniz başka aromalarla karıştırarak kullanabileceğiniz bir elektronik sigara bileşenidir. Piyasadaki N - Base karışımlarının aromasından hoşnut değilseniz kendi aroma karışımlarınızı da rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Mr Zero N - Base; 0, 3, 6, 9 oranında nikotin içerir. Mr Zero NBase Likit  aynı zamanda MAX VG, MAX PG, 90 VG - 10 PG, 80 VG - 20 PG, 70 VG - 30 PG oranlarına sahip çeşitlere sahiptir. Bu da inanılmaz bir likit çeşitliliği anlamına gelir! Mr Zero N - Base’i dilerseniz bir aromayla karıştırarak da kullanabilirsiniz. Son derece kaliteli bir N - Base bileşiği olan Mr Zero N - Base, tek başına veya başka aromalarla rahatlıkla kullanılabilen bir elektronik sigara likiti bileşenidir ve rahatlıkla kullanılabilir. Eğer Mr Zero N - Base veya başka bir marka ile kendi elektronik sigara likitinizi nasıl yapabileceğinizi merak ediyorsanız internetten pek çok likit tarifine hiç zorlanmadan ulaşabilirsiniz. Hiç aroma kullanmadan, birkaç aromayı karıştırarak veya tek aroma ile tatlandırılmış likitler yapmak Mr Zero N - Base ile elinizde.

Mr Zero Premium N - Base Özellikleri

Mr Zero N - Base, elektronik sigara kullanıcılarının kendi likitlerini yapmalarını sağlayan bir bileşendir ve aroma dışındaki tüm içeriklere sahiptir. Saf su, nikotin, PG ve VG içerikleri Mr Zero N - Base likit bileşeninde bulunur.

  • Mr Zero NBase; 0, 3, 6, 9 Nikotin Seviyelerine Sahiptir.
  • Mr Zero NBase Farklı PG - VG Oranlarına Sahiptir. Bunlar; Max PG, Max VG, 90 VG / 10 PG, 80 VG / 20 PG, 70 VG / 30 PG Gibi Çeşitlerdir.
  • Mr Zero NBase İle Elektronik Sigara Likiti Yapmak İçin Likiti Aroma İle Karıştırmayı Deneyin
  • Mr Zero NBase Tek Başına Yani Aroma Katkısı Yapılmadan Da Kullanılabilir.
  • Mr Zero NBase Likit Katkısını Dilerseniz Bir Dilerseniz İki Aroma İle Beraber Karıştırarak Kullanabilirsiniz.

Mr Zero Premium N - Base Kullanım Tavsiyeleri

Mr Zero N - Base, aroma katkısı yapılmadan da kullanılabilir. Mr Zero N - Base bileşenin sizlere sunduğu en önemli artılardan birisi de piyasada sevdiğiniz, içmekten zevk aldığınız bir likiti kendi evinizde rahatlıkla yapmanıza olanak sağlamasıdır. Bunu yapmak için Mr Zero N - Base likit tabanının 0, 3, 6, 9 nikotin seviyeli likitlerinden ya da farklı PG - VG oranına sahip çeşitlerinden faydalanın. Mr Zero N - Base, 100 ml’lik özel çocuk korumalı güneş ışığını yansıtan şişelerde saklanır. Bu şişelerden likir alımı damlalıkla olur. Buna ek olarak diğer NBase çeşitlerinde olduğu gibi çıplak elle likite dokunmak veya likiti direkt olarak içmek sağlığa zararlıdır ve kesinlikle tavsiye edilmez. Mr Zero N - Base nikotin içerir, 18 yaş altında ve hamilelerin kullanımı içinse kesinlikle uygun değildir. Mr Zero N - Base elektronik sigara likit tabanını çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good