Menu
Your Cart

Teslimat Bilgileri


Elektroniksigaraevi.co Teslimat Koşulları:

Siparişiniz ödeme yaptığınız tarihten itibaren işleme alınır. Sipariş ettiğiniz ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Sipariş tutarınız 500 TL’ nin üstündeyse ve hızlı kargo erişimi müsaitse, siparişleriniz size hızlı teslimat ile ulaştırılır. Elektronik sigara, elektronik nargile ve elektronik sigara likiti satışı yapan sitemiz, hızlı kargo erişiminin müsait olduğu zamanlarda bu işlemi gerçekleştirerek sizlere ürürünüzü teslim ederler.


Hızlı Kargo Teslimatı Seçeneğinin Geçerli Olmadığı Durumlar:

Kötü Hava Koşullar,ıHafta Sonu Verilen Siparişler,Tutarı 500 TL’nin Altında Olan Siparişler,Özel Veya Promosyon Ürün Siparişi,Hafta İçi Gece 23:00 - 06:00 Arasında Verilen Siparişler.

Yukarıdaki sipariş türleri için Hızlı Kargo Teslimatı Seçeneği geçerli değildir. Siparişiniz Elektroniksigaraevi.co’un anlaşmalı lojistik firması ile teslim edilir. Ürün teslimatı sırasında müşteriler sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundalar. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülmektedir.

Elektronik sigara, elektronik nargile ve elektronik sigara likiti üreticileri özel durumlar nedeniyle bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, sipariş verenlerin siparişleri gecikebilir. Aynı şekilde müşterilerimizden veya üretici firmalardan kaynaklanan gecikmelerden Elektroniksigaraevi.co sorumlu tutulamaz.

Talebiniz doğrultusunda, siparişiniz “bekliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bu ve bunun gibi durumlar için elektronik sigara, elektronik nargile ve elektronik sigara likiti tedarik eden sitemiz Elektroniksigaraevi.co müşteri temsilcimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.